Provozní doba

Kontaktní informace

Slender stoly Slender stoly Lymfoven Běžecký a veslovací trenažér, Rolletic Masáž Kosmetika Studio Slender plus Studio Slender plus Vacu-Shape Crossový trenažér, vibrační plošina

Masáže

Léčivý masážní dotyk je jedním z nejlepších darů, které můžete svému tělu poskytnout.

Masáže byly používány v mnoha kulturách po celá tisíciletí jako jeden z hlavních terapeutických postupů léčby těla i mysli.

Masáž není pouze prostředkem k uvolnění stresu, napětí a k podpoře léčby, povzbuzuje také krevní oběh, omlazuje naše unavená těla a umožňuje nám tak lépe čelit nesnázím každodenního života.

Často se chováme k svému tělu jako k čemusi zaručenému, nutíme ho celé dny pracovat a poskytujeme mu pouze malou, anebo žádnou odměnu. Dopřejte si léčivým dotykem řešit nejrůznější zdravotní problémy těla a zbavovat se stresu.

Porozumění masáži

Masáže byly používány po celá staletí k léčení, posilování a uvolňování mysli a těla a k ošetřování všech hlavních tělesných orgánů, svalů, kostí a jemných tkání, tak aby byla zachována jejich maximální funkčnost a optimální zdraví. Princip masáže je jednoduchý, dotyk stimuluje. To jinými slovy znamená, že ať už se dotkneme kdekoli, tělo zareaguje. Vzhledem k proměnlivé krajině pokožky a částí těla, které jsou pokožkou chráněny, vyvolávají různé způsoby dotyku bohatou škálu reakcí: jemné pohlazení paže může navodit uvolnění, naopak hlubší hmat může mít za následek, že se krev rychleji rozproudí cévami zpět k srdci, případně lze dotykem stimulovat důkladnější prokrvení bolavých svalů.

Blahodárné účinky masáže na tělo a mysl

Jedním z nejprospěšnějších účinků masáže je navození hlubokého uvolnění, zmírnění napětí a stresu, který je údajně – ať už přímo či nepřímo – příčinou téměř tří čtvrtin všech onemocnění. Každý nerv v našich tělech, včetně tisíců nervových zakončení v kůži, vysílá vzkazy do mozku, který je řídícím centrem celého nervového systému. Zaznamená vše, co se s naším tělem děje, a stejně tak i pocity a nálady. Dotyky takto souvisí s emocemi, a právě z tohoto důvodu dokáže masáž účinně odstranit či zmírnit stres.

Klasická masáž

Rekondiční a regenerační masáž je vhodná zejména pro uvolnění svalů a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a lepší regeneraci. Je oceňována nejen při bolestech v oblasti páteře, ale působí efektivně i na zlepšení činnosti všech vnitřních orgánů a v neposlední řadě i nervové soustavy. Pomáhá tedy nejen při odstraňování již vzniklých zdravotních obtíží, ale její využití by mělo být zejména v oblasti prevence a předcházení těmto nepříjemným a často i velice bolestivým stavům.

Rekondiční a regenerační masáž se může provádět celková s přiměřenou intenzitou, s ohledem k potřebám zákazníka a s možností zaměřit se na problematické partie. Velmi častá je částečná masáž konkrétních partií, které vyžadují péči – nejčastěji záda a šíje (bolesti zad a krční páteře jsou v současné době asi nejčastější ze všech pohybových obtíží).

Samostatně se samozřejmě masírují i další části těla - ruce, nohy, hýždě, hrudník, břicho. Všechny tyto partie lze vzájemně kombinovat podle potřeb a přání zákazníka.

Účinky masáže

Kontraindikace masáže

Detoxikační masáž medem

Detoxikační masáž medem velmi účinně působí při zvládání stresu, chronických chorobách, opotřebování věkem, při jarních očistných kůrách.

Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla a ty potom "vyplavou " na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života. Jsou z těla pohybem ruky doslova vysávány.

Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Přes reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla a může se podílet i na jejich vyléčení, silně oživuje celý organismus. Je vhodná při velkém počtu civilizačních chorob. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.

Medovou masáž doporučujeme dvakrát za měsíc.

Medová masáž se zvlášť osvědčila při:

Kontraindikace

Masáž horkými lávovými kameny

Kořeny této masáže sahají 4000 let zpět. Již v této době se vědělo o účinku lávových a jiných drahých kamenů. Horké kameny znali již američtí indiáni, hojně se používaly v Indii, Egyptě, Mezopotámii, Tibetu, Číně a na Havaji.

Svaly se důkladně promasírují a prohřejí, životní energie uvězněná v zatuhlých svalech a kloubech se uvolní a rozproudí harmonicky po celém těle. Obnovený tok energie způsobí velmi příjemný stav klidu,kdy všechny myšlenky odplouvají a my zažíváme blažený pocit.

Horké kameny stimulují oslabené partie, krevní a mízní oběh, zvyšují mikrocirkulaci, zrychlují buněčný metabolismus, urychlují odstraňování škodlivin a toxinů, odstraňují svalové spasmy a blokády, vyživují meziobratlové vazy spolu s použitým olejem, urychlují regeneraci, prohlubují relaxaci a energetické toky v těle, prohřívají celé tělo a celkově uvolňují centrální nervovou soustavu.

Při terapii se používají lávové kameny, které mají silnou energetickou vibraci a obsahují velké množství železa. Uvolňováním kovových iontů přispívá k urychlení regenerace tkání a rychlému odstraňování bloků na meridiánech. Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává léčivé oleje a zároveň uvolňuje svalstvo, takže masér může pracovat s hlubšími vrstvami tkáně.

Kontraindikace

Co Vás čeká

Body Polish Cocoa – čokoládový peeling se slupkami z kakaových bobů.

Už když otevřete peelingovou pastu, nemůžete necítit čokoládové aroma. Vydatná peelingová pasta obsahuje slupky kakaových bobů, které jsou bohaté na teobromin a polifenol. Ještě s pomocí rozdrcené pomerančové kůry a mořské soli na sebe jemná, sametově hebká pokožka nenechá dlouho čekat.

Body massage oil „Amazonia” – masážní olej z hroznů s čokoládou.

Jemný olej z hroznových jader obohacený o výtažek z kakaových bobů a vit E. Obsažené kakaové boby vyvolávají aromaterapeutickým působením tvorbu dopamínu a uvolňují napětí.

Body Pack Cocoa „Amazonia” – tělová kakaová maska prohřívací.

Aroma, které bezprostředně navozuje představu čokolády. A také vzpomínku na léta dětského mlsání. Příjemný pocit, být natěšený na vynikající sladkou chuť čokolády, která se slastně rozpouští na jazyku…

Body Wellness Lotion „Cocoa” – tělové mléko s čokoládou.

Krémová, vydatná tělová emulze s kakaovou vůní. Ideální na závěrečnou aplikaci u aromatické čokoládové péče Wellness. Harmonizuje a uvolňuje zároveň. Navození čokoládové atmosféry příjemně doplňuje celkový čokoládový rituál.

Na závěr Vám nabídneme šálek horké čokolády…

Lymfatická masáž

Je to jemná masáž, která rozproudí lymfu a následně tak pročistí organismus od odpadních látek a toxinů a posílí imunitu. Doporučuje se také po užívání léků, zvláště antibiotik, uleví křečovým žilám, zmírňuje otoky a celulitidu a zlepšuje elasticitu pokožky dochází k úbytku centimetrů…
Je důležité podpořit tuto masáž dostatečným pitným režimem a pohybovou aktivitou.
Jako prevence se doporučuje 1x za 4-6 týdnů. Při větších problémech je individuální indikace.

Informace k cenám viz Ceník.