Provozní doba

Kontaktní informace

Slender stoly Slender stoly Lymfoven Běžecký a veslovací trenažér, Rolletic Masáž Kosmetika Studio Slender plus Studio Slender plus Vacu-Shape Crossový trenažér, vibrační plošina

Kosmetika

Ošetření pleti v našem salónu je pro všechny věkové kategorie, naše služby jsou pro ženy i muže, máte možnost výběru z klasické péče až po luxusní ošetření.

Pracujeme s kosmetikou ARTISTRY , výrobky této kosmetiky jsou založené na sedmatřicetileté tradici nejmodernějších technologií.

Používaná kosmetika v saloně je ARTISTRY ESSENTIALS firma AMWAY. ARTISTRY patří mezi pět celosvětově nejprodávanějších prestižních značek v kategoriích péče o plet a dekorativní kosmetika. Kosmetiku lze u nás zakoupit i s dalšími výrobky.

Ať už vaše pleť vyžaduje hydrataci nebo pomoc s kontrolou mastnoty, každý výrobek řady ARTISTRY essentials dodává přírodní složky vybrané specificky pro vyřešení problému vaší pleti. Výrobky ARTISTRY essentials se intuitivně přizpůsobí potřebám vaší pleti a okamžitě jí pomohou, aby byla každý den, po celý den, v co nejlepší kondici.

P-Shine

Tato metoda je určena pro přírodní nehty.
Podporuje prokrvení a růst nehtů, navíc je posiluje, zvyšuje jejich lesk a dodává jim důležité vitamíny. Tím je chrání před nepříznivými vlivy. Technika P-Shine se používá zejména proti třepení a lámání nehtů, nehty rychleji rostou a navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku.

Složení

Hlavními složkami P-Shine jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka. Dále v něm nalezneme jemné parafíny, glycerin, bentonit, panthenol. Obsahuje také vitamíny A, E, H a provitamín B5.
Cena: 220 Kč

Více inforamcí k cenám kosmetiky.